• STRONA GŁÓWNA -
  • O NAS

O NAS

MICHAEL Auto Serwis

SAMOCHODY TO NASZA PASJA

Popraw osiągi

Oferujemy szeroką gamę produktów poprawiających osiągi, począwszy od komponentów do tuningu silnika, układu napędowego i podwozia. Te w pełni dostrojone produkty maksymalizują moc i wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich zabezpieczeń fabrycznych.

Zadbaj o swój silnik

Twój silnik to złożony system układów elektrycznych, skomplikowanych układów mechanicznych, a wszystkie one działają w wysokich temperaturach, abyś mógł jechać dalej.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli Twój pojazd jest używany w niekonwencjonalny sposób, powinieneś go wymieniać co 3-6 miesięcy lub 3000 km.
Jeśli Twój pojazd używany jest w normalny sposób, powinieneś go wymieniać co 12 miesięcy lub 10000-15000km.

Akumulatory samochodowe wytrzymują od 3 do 5 lat, w zależności od wielu czynników. Aby zapewnić optymalną wydajność i konserwację, po prostu zleć sprawdzenie akumulatora przez mechanika podczas każdej wymiany oleju — nie powinno to nic kosztować.

Certyfikowani technicy samochodowi przestrzegają wymiernych i surowych standardów w swojej pracy i są indywidualnie odpowiedzialni za przestrzeganie tych standardów. Jako ich pracodawca, MICHAEL jest również zaangażowany w przestrzeganie tych standardów postępowania.

Rozumiemy, że każdy dzień, w którym Twój samochód jest wyłączony z eksploatacji, kosztuje Cię pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej naprawić pojazdy.

Jeśli Twój samochód ma trudności z prowadzeniem w linii prostej lub ściąga w jednym kierunku, oznacza to, że masz problem z oponami, zbieżnością, zawieszeniem lub wszystkimi powyższymi. Inne oznaki to nierówna jazda (wyczuwanie wybojów na drodze częściej niż wcześniej) lub nadmierne kołysanie podczas pokonywania zakrętów.

Wszyscy producenci samochodów udostępniają tabelę czynności konserwacyjnych w instrukcji obsługi dołączonej do pojazdu.

Jeśli świeci się kontrolka silnika, oznacza to, że pojazd zgłasza problem. Lampka wskazuje, że kod usterki został zapisany w historii w komputerze pojazdu. Musisz zeskanować i zinterpretować ten kod; od tego momentu można rozpocząć diagnostykę.

MISJA FIRMY

Naszą misją jest nieustanny rozwój
oraz zaspokajanie ciągle rosnących potrzeb
i wymagań naszych Klientów
w obszarze usług serwisowych.

MICHAEL Auto Serwis jest uzupełnieniem tego,
czego brakowało innym firmom.
Wspaniała obsługa, najwyższa jakość usług
oraz zadowolenie Klienta to nasz cel !

Zespół MICHAEL Auto Serwis
UMÓW WIZYTĘ W NASZYCH WARSZTACIE